سیاست / شناسه خبر: 74256 / تاریخ انتشار : 1400/10/6 12:46
|

آیین تکریم از پیشکسوتان و نام آوران عرصه فوتبال دشتستان در برازجان برگزار شد+ تصاویر

بوشهری ها/ اسماء بوستانی: آیین تکریم از پیشکسوتان و نام آوران عرصه فوتبال دشتستان یکشنبه پنجم دی ماه در سفره خانه محفل برازجان برگزار شد.

بوشهری ها/ اسماء بوستانی: آیین تکریم از پیشکسوتان و نام آوران عرصه فوتبال دشتستان یکشنبه پنجم دی ماه در سفره خانه محفل برازجان برگزار شد.

بر اساس این گزارش، مالک حکیم زاد ه ریاست بانک رفاه کارگران شعبه شهید چمران و  یکی از پیشکسوتان فوتبال برازجان است که از دوران کودکی خود تاکنون در عرصه فوتبال فعال بوده و هم اکنون نیز در باشگاه پیشکسوتان عقاب برازجان به ورزش فوتبال ادامه می دهد و اکنون نیز برگزار کننده این آیین تکریم در برازجان شده است.

مالک حکیم زاده در خصوص برگزاری این مراسم در گفتکو با پیام عسلویه عنوان کرد:  با توجه به از بین رفتن ورزش فوتبال در برازجان و نابود شدن ورزش باشگاهی فوتبال با بیش از 20 باشگاه و تیم فوتبال و  به  فراموشی سپرده شدن  مربیان و معلمان ورزشی و اخلاقی خودم، تصمیم گرفتم خود جوش و مستقل و با رعایت  احترام به پیشکسوتان این مراسم ارزشمند را برگزار کنم.

حکیم زاده  با بیان اینکه حدود 2 سال پیش  تصمیم به برگزاری چنین مراسمی گرفتم اظهار کرد:  با توجه به شرایط بد جامعه در خصوص بیماری کرونا و رعایت اصول بهداشتی و ممنوعیت تجمعات این مراسم را به این زمان موکول کردم چون به لطف پروردگار شرایط بیماری کرونا بهتر شده و فرصت را برای برگزاری مراسم مناسب دیدم.

وی با بیان اینکه  پیشکسوتان ورزش  چراغ راهنما و هدایت گر جوامع انسانی هستند ادامه داد:  استفاده از تجربیات گرانبها  و ارزشمند آنها  برای جوانان بسیار مفید است، این بزرگواران الگویی برای آموزش درس اخلاق به جوانان هستند.

این فوتبالیست با سابقه  نحوه انتخاب پیشکسوتان در این مراسم را سوابق ورزشی، اخلاق و جایگاه اجتماعی افراد عنوان کرد و افزود: این بزرگواران با انتخاب  و مشورت سه پیشکسوت بزرگ شهر برازجان انتخاب شدند.

حکیم زاده در خصوص فوتبالیست های بنام و با سابقه گفت: مهمانان امشب ما از سن 60 تا بیش از 75 سال هستند که همگی از فوتبالیست های بنام شهر و استان،  مربیان  ورزشی، فرهنگیان  و دبیران  ورزش  هستند، تعداد کل مهمانان امشب 70 نفر است که دو نفر  از این پیشکسوتان  از بندر گناوه مهمان مراسم امشب ما هستند.

وی افزود: جوانان از پیشکسوتان در زندگی و ورزش خود کسب تجربه نمایند، به آن ها احترام بگذارند تا الگویی شود برای دیگر افراد جامعه. تشکر از زحمات شما در روزنامه پیام عسلویه.

کلیدواژه

برازجان

دشتستان

پیشکسوتان فوتبال

ورزش فوتبال

نام آوران فوتبال دشتستان

نظرات شما

1 نظر
ناشناس / 1400/10/6 - 19:45
کرونا تموم شده؟؟؟؟؟
rateup 0
 ratedown 0

ارسال نظرات

captcha
کلینک زیبایی
نمایشگاه  پتروشیمی