سیاست / شناسه خبر: 74462 / تاریخ انتشار : 1400/10/14 15:44
|

رئیس اداره سازمان تبلیغات اسلامی شهرستان دشتستان معارفه شد+ تصاویر اختصاصی

بوشهری ها /اسماء بوستانی: امام جمعه برازجان در جلسه معارفه رئیس اداره سازمان تبلیغات اسلامی شهرستان دشتستان و بررسی مصوبات کارگروه تبلیغ هیات های مذهبی 14 دی ماه گفت: با توجه به اینکه هر بخش از این ش

بوشهری ها /اسماء بوستانی: امام جمعه برازجان در جلسه معارفه رئیس اداره سازمان تبلیغات اسلامی شهرستان دشتستان  و بررسی مصوبات کارگروه تبلیغ هیات های مذهبی 14 دی ماه گفت: با توجه به اینکه هر بخش از این شهرستان به اندازه دیگر شهرستان های استان است می طلبد در خصوص تزریق اعتبارات، نیروی انسانی و دیگر موارد مربوطه به این شهر ستان توجه بیشتری شود.

حجت الاسلام حسن مصلح یکی  از مصوبات شورای فرهنگ عمومی شهرستان دشتستان را ترویج کاهش هزینه های مراسم اموات بیان کرد و افزود: این هزینه ها می تواند در امور خیریه صرف شود.
مصلح عدم تبلیغ و نصب بنر در سطح شهرستان برای تمامی اموات را ازدیگر مصوبات  شورای فرهنگ عمومی اعلام کرد و اد امه داد: ابلاغیه عدم حکاکی تصویر بانوان و آیات قرآنی برسنگ قبرها برای سنگ تراشی ها و تبلیغات، نصب تابلوهای زیارت اهل قبور، برگزاری مراسم تشییع و خاکسپاری  وعزاداری  در مسجد برای اموات  مجموعا دو روز برای هر میت، فرهنگ سازی  دفن دو نفر در یک قبر با ارتفاع بیشتر و ساماندهی و مدیریت مداحان و قاریان، عدم راه اندازی دسته های سنج و دمام زتی برای مراسم اموات، مدیریت برگزاری مراسمات دعای کمیل را از مصوبات مهم شورای فرهنگ عمومی شهرستان دشتستان اعلام کرد.

مدیر کل سازمان تبلیغات اسلامی استان در این مراسم اظهار کرد: همگی باید یک جبهه را برای تحقق هدف گام بلند انقلاب تشکیل دهیم و در همین راستا فعالیت کنیم.

محمدرضا طاهری با بیان اینکه حسین شیخی دارای کارنامه درخشانی در حوزه مدیریت خود در دشتستان است عنوان کرد: بی همتی و بی مهری نهادهای دولتی نسبت به اداره سازمان تبلیغات اسلامی زیاد است، امید داریم در این دولت انقلابی نگاه ویژه ای به این اداره شود.

طاهری ضمن گلایه از اعتبارات اندک این اداره افزود: از همه نهادهای نظارتی خواستار تامین اعتبار و منابع مالی مورد نیاز این اداره هستم، اکنون بودجه اداره سازمان تبلیغات برای اداره کردن خود ساختمان اداره نیز بسیار اندک است چه بسا بتوان با این مبلغ دین را گسترش داد.

 بر اساس این گزارش، در این مراسم از تلاش های 8 ساله حسین شیخی به عنوان رئیس اداره سازمان تبلیغات اسلامی دشتستان تقدیر شد و احمد وحیدی به عنوان رئیس جدید این اداره منصوب شد.

 

کلیدواژه

برازجان

دشتستان

معارفه

سازمان تبلیغات اسلامی

فرمانداری دشتستان

امام جمعه برازجان

ارسال نظرات

captcha
کافه مون
انتشارات شروع
نمایشگاه  پتروشیمی