سیاست / شناسه خبر: 86786 / تاریخ انتشار : 1401/2/21 18:13
|
سرپرست فرمانداری دشتستان در جلسه مدیرین بحران؛

اتحاد دستگاه های اجرایی در حوزه مدیریت بحران بسیار ضروری است+ جزییات

بوشهری ها /جلسه مدیریت بحران شهرستان دشتستان سه شنبه 20 ردیبهشت ماه در فرمانداری برگزار شد.

بوشهری ها /جلسه مدیریت بحران شهرستان دشتستان سه شنبه 20 ردیبهشت ماه در فرمانداری برگزار شد.
سرپرست فرماندای دشتستان در این جلسه گفت: موضوع  بحران و مدیریت بحران موضوعی است ترکیبی که شامل علم و هنر می باشد. با تصمیم اشتباه میتوانیم یک بحران را ایجاد و یا به یک بحران بیافزاییم و بایک تصمیم درست میتوانیم از وقوع یک بحران جلوگیری و یک بحران را حل نماییم.
صادق بوستانی با بیان اینکه این جلسه مقرر بود به صورت ویدئو کنفرانس با حضور وزیر محترم کشور برگزار شود اما به دلیل مشکلاتی موفق به انجام این مهم نشدیم اظهار کرد: آموزش و ساماندهی مدیریت بحران بسیار تأثیرگذاراست، همانگونه که بخشداران اشاره نمودند؛ ریشه این نواقص را باید در امر آموزش پیگیری نمود، آموزش باید درحوزه مدیران و شهروندان  باشد تا بتوانند در حوزه بحران تاثیر بسزایی داشته باشند.
بوستانی با تاکید بر اتحاد و یکپارچگی دستگاه هی اجرای در حوزه بحران عنوان کرد: درخصوص مدیریت بحران آب نیازمند تصمیم گیری و مدیریت درست هستیم از این رو در این زمینه اقدامات مهمی در حال انجاام است.
سرپرست فرمانداری دشتستان با اعلام اینکه برای آموزش مدیریت بحران باید جلسات مهمی برگزار شود  و آموزش های مورد نیاز به مدیران داده شود، افزود: با توجه به فرا رسیدن گرما موضوع آتش سوزی درنخیلات و طبیعت وجود دارد و باید با پیشگیری و هوشیاری این امر را مدیریت نماییم.
بوستانی در خصوص نوسازی شبکه انتقال آب عنوان کرد: موضوع فرسودگی شبکه انتقال آب بسیار مهم می باشد و باید نوسازی شبکه انجام شود و در این زمینه باید از اعتبارات ملی نیز استفاده شود.
وی با تاکید بر پیگیری  رفع مشکلات مردم در تمامی بخش های شهرستان عنوان کرد:  کاروان خدمت با حضور کلیه دستگاه های اجرایی شهرستان از بعد ازشهر 4 شنبه تا جمعه هفته جاری با همراهی گروه های جهادی به صورت میدانی در نقاط کم برخوردار شهرستان که این هفته در بخش بوشکان  است انجام می شود و همه دستگاه ها در بخش مستقر و میز خدمت ارائه می دهند و مسائل و مشکلات مردم را بررسی و  پیگیری می نمایند و مطمئناً بسیاری از مشکلات مردم با این برنامه  حل می شود . همچنین با هماهنگی های انجام شده تعدادی از مدیران کل متناظر دستگاه های اجرایی نیز در کاروان خدمت حضور پیدا می کنند و دستورات لازم را جهت حل مشکلات مردم صادر می نمایند.

کلیدواژه

برازجان

دشتستان

ستاد بحران

فرماندار دشتستان

صادق بوستانی

مدیریت ستاد بحران دشتستان

ارسال نظرات

captcha
آگهی بیمه تعاون
نمایشگاه  پتروشیمی