سیاست / شناسه خبر: 96858 / تاریخ انتشار : 1401/2/31 13:15
|

بازگشایی مناقصه های پروژه های عمرانی شهرداری برازجان/ بهسازی معابر، زیربنای ارتقاء کیفیت ترافیک+جزییات خبر و تصاویر

بهبود کیفی معابر یکی از ضرورت‌های اجتناب‌ناپذیر زندگی امروزی است که نقش موثری در کاهش آلایندگی‌های محیطی و گرد و خاک، کاهش استهلاک خودروها (به‌عنوان بخشی مهم از سرمایه‌ی اقتصادی خانواده‌ها)، سهولت ترد

بوشهری ها /بهبود کیفی معابر یکی از ضرورت‌های اجتناب‌ناپذیر زندگی امروزی است که نقش موثری در کاهش آلایندگی‌های محیطی و گرد و خاک، کاهش استهلاک خودروها (به‌عنوان بخشی مهم از سرمایه‌ی اقتصادی خانواده‌ها)، سهولت تردد و در نهایت بهبود کیفیت زندگی شهری ایفا می‌کند. از آنجا که افزایش بی‌رویه گستره‌ی شهری سبب گردیده روند تخصیص امکانات و ظرفیتهای توسعه‌ای شهر به بسیاری مناطق کند شود، طی ماههای اخیر شهرداری برازجان تلاش کرده روند متعادلی را در تخصیص امکانات موجود به مناطق مختلف شهری و البته حوزه‌های مختلف عمرانی و اجتماعی حاکم نماید.

در همین راستا و با دستور مرتضی قدوسی شهردار برازجان طرح آسفالت تعدادی از کوچه‌های شهر در دستور کار حوزه‌ی عمرانی شهرداری قرار گرفته که تشریفات قانونی آن در حال انجام است.
به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر برازجان مناقصه‌ی پروژه‌ی زیرسازی و آسفالت کوچه‌های شهر برازجان با برآورد اولیه ۳۵ میلیارد ریال به انجام رسید. در این زمینه عملیات تسطیح، زیرسازی و آسفالت مساحتی بالغ بر ۱۷ هزار مترمربع از کوچه‌های شهر برازجان اجرایی خواهد شد. شایان ذکر است اجرای ۲۰۰۰ متر آبراه نیز در این طرح گنجانده شده است.

کلیدواژه

برازجان

دشتستان

شهرداری برازجان

پروژه های عمرانی

مناقصه

مرتضی قدوسی

ارسال نظرات

captcha
آگهی بیمه تعاون
نمایشگاه  پتروشیمی